Laatste nieuws

Selecties Oudega 1 (11-tal) en Oudega 2...

Selecties Oudega 1 (11-tal) en Oudega 2 (7-tal) seizoen 2024/2025

Datum: 2024-07-10 11:51:52 | Hits: 156

Helaas kan v.v. Oudega voor het nieuwe seizoen 2024/2025 geen twee herenteams in elftalvorm de wei meer in sturen. Daarom gaan we vanaf dit seizoen met een 18+ heren 7-tal de strijd als schaduwteam aan. Dit team komt net zoals de andere senioren 7-tallen vijf (of vier) keer voor en na de winter en op de vrijdagavond in actie.

De selectie van Oudega 1 ziet er voor het seizoen 2024/2025 als volgt uit:
Idsert Osinga (keeper)
Detmer van der Bij
Wybren Brouwer
Æde Hoekstra
Pieter Hoogterp
Tsjerk Hoogterp
Menno Hylkema
Ygram Hylkema
Jorrit de Jong
Menno Koudenburg
Wilco Leenstra
Sietse van der Meer
Thijs Siemen Osinga
Bauke Rijpma
Jelle Terpstra
Rinze Jelle Ydema

Reserves: Hertzen Harmen de Jong, Anne-Jelle Hoekstra en Mark Walinga.
Technische staf: Bouwe Meinsma en Maarten Scholten (trainer).

Oudega 1 zal in principe ingedeeld worden in de reserve 5e klasse. Maarten Scholten keert dus terug als trainer van de oranjehemden. In 2016 nam Scholten afscheid as hoofdtrainer van v.v. Oudega waar hij ook als speler actief was. De geboren Sneker zal op woensdagen (20:00) de training leiden.

Selectie Oudega 2 (7-tal):
Sietse van der Meer (keeper)
Rink Bootsma
Niels Eppenga
Rients de Groot
Heero Hoekstra
Wessel Horlings
Bauke Rijpma
Gerrit Schaap
Reinold Wassenaar
Douwe Wiegersma
Lieuwe Wiegersma
Jacco Zijlstra
Mark Zijsling

Reserve: Johan Altena
Technische staf: Rink Bootsma en Sietse van der Meer

De volgende spelers hebben de voetbalschoenen helaas aan de wilgen gehangen: Tjitte-Roel Attema, Durk-Jan Broersma, Eelke Cramer, Johan Martens en Leslie Scholten. Nieuwe spelers zijn dan ook van harte welkom!Terug