Laatste nieuws

Nieuwe website geeft frisse blik met oog...

Nieuwe website geeft frisse blik met oog op 75-jarig jubileum

Datum: 2023-01-07 10:45:59 | Hits: 248

Na 7 jaar was het weer eens tijd voor een nieuwe website voor onze vereniging. De vorige website was dermate verouderd dat we daar niet mee verder konden. Excuus voor de overlast wat dit de laatste tijd heeft gegeven. Maar met deze fonkelnieuwe website kunnen we weer jaren vooruit. Ook met het oog op het 75-jarig jubileum in mei/juni van dit jaar geeft dit weer een frisse blik. Nieuw onder andere is de agenda, waar ook de thuiswedstrijden op vermeld gaan worden. Het programma en de uitslagen komen rechtstreeks van een widget van de KNVB. Wijzigingen/uitslagen van de KNVB zullen hier meteen op vermeld staan en gaat dus niet meer via een omweg waarbij je afhankelijk bent van een derde zoals de webmaster. Oefenwedstrijden staan hier dus niet op omdat deze buiten de KNVB om georganiseerd worden. Oude berichten zijn eenvoudiger op te speuren in het archief. De foto op de homepage veranderd voortdurend. Deze nieuwe website hebben we te danken aan het bedrijf

Webdesign Heeg, specifiek in de persoon van Timo Leenstra. Ik, Frâns Veldmans, ben en blijf uiteraard de webmaster en twitteraar van de vereniging (Niels Eppenga is een assistent-twitteraar).
Eind 2021 ben ik weer teruggestapt naar het fotoalbum van myalbum (een extern fotoalbum). In het seizoen 2012/2013 heb ik daar ook meegewerkt. In de tussen liggende periode met een fotoalbum wat aan de website zelf was gekoppeld. Misschien dat die foto's nog eens in myalbum worden gezet maar dat is een erg tijdrovende klus.
Heeft u nieuws, wedstrijdverslagen (ook van OHH), foto's, opmerkingen (ik hoor het graag) of iets anders wat interessant is voor onze website mail dan naar info@vvoudega.nl. Voor bestuurs gerelateerde vragen/onderwerpen gaarne mailen naar bestuur@vvoudega.nlTerug