Laatste nieuws

Bouwe Meinsma volgt Jimte Koopmans op als...

Bouwe Meinsma volgt Jimte Koopmans op als coach van Oudega 1

Datum: 2023-11-15 13:34:44 | Hits: 248

Bouwe Meinsma uit Heeg keert binnen een half jaar terug bij v.v. Oudega en volgt Jimte Koopmans op als coach van het vlaggenschip.

Koopmans besloot twee weken geleden om per direct te stoppen omdat het coachschap bij Oudega 1 niet meer te combineren was met zijn werk. Rond diezelfde tijd gaf Bouwe Meinsma de brui er aan als coach van v.v. Heeg 2. Meinsma zijn rentree bij de voetbalclub in zijn woonplaats (waar hij ook nog als speler actief is) bleek geen succes te zijn en hij keert daarom terug naar Oudega waar hij vorig seizoen nog leider/coach van het tweede elftal was. Hij lag daar ook heel goed in de groep en kort na zijn vertrek begon het bij de Hegemer dan ook alweer te kriebelen. Nu is Meinsma dus gepresenteerd als opvolger van Jimte Koopmans en daar is het bestuur van v.v. Oudega uiteraard "tige wiis mei".

Bouwe veel succes met je comeback bij onze vereniging!Terug