Sneon 1 oktober:
12:00 IJVC 2 Oudega 1 UITG IJLST
12:00 Heerenveense Boys 10 Oudega 2 HEERENVEEN
14:00 Oudega VR1 Annaparochie St. VR2 Jacob van der Goot OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
10:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 QVC JO19-1 HOMMERTS
10:45 Balk JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 BALK
11:30 Nieuweschoot JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 HEERENVEEN
12:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1 ST IJVC/Blauwhuis JO14-1 HOMMERTS
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1 Heerenveense Boys JO13-2 5-7 HEEG
10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2JM ST NOK/Bakhuizen JO13-1JM HEEG
10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1JM LSC 1890 JO11-1 Rients de Groot 2-4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
09:00 ONS Sneek JO11-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 SNEEK
10:30 Walde De JO9-1JM SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 OUDEGA GAAST SLEAT
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 Scharnegoutum'70 JO9-2 Antsje Wiegersma 3-0 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2JM LSC 1890 JO8-1 HEEG
11:00 Sneek Wit Zwart JO8-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 SNEEK
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO13-1 Joure SC MO13-2 7-0 HOMMERTS
Sneon 8 oktober:
14:30 Urk 6 Oudega 1 URK
14:30 CVVO 4 Oudega 2 LEMMER
14:00 Oudega VR1 SC Bolsward VR2 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1JM Sneek Wit Zwart JO11-1 Menno Hylkema OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 SJO DFC JO11-2 HEEG
10:00 SC Bolsward JO9-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 BOLSWARD
09:00 SC Bolsward JO9-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 BOLSWARD
09:30 SDS JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM EASTEREIN
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2JM Sneek Wit Zwart JO8-2 HEEG
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 ONS Sneek JO8-1 Wietske Broersma OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
10:00 Harlingen MO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO13-1 HARLINGEN
Freed 14 oktober:
19:30 HJSC 35+1 Oudega 35+1 BLAUWHUIS
20:00 Oudega 35+1 Blauwhuis 35+1 BLAUWHUIS
20:30 Woudsend 35+1 Oudega 35+1 BLAUWHUIS
20:00 HJSC 45+1 Oudega 45+1 HOMMERTS
20:30 Oudega 45+1 V.V. Heeg 45+1 HOMMERTS
21:00 Workum 45+1 Oudega 45+1 HOMMERTS
21:30 Oudega 45+1 Sneek Wit Zwart 45+1 HOMMERTS
19:30 Sneek Wit Zwart VR18+1 Oudega VR18+1 SNEEK
20:00 Oudega VR18+1 Workum VR18+1 SNEEK
20:30 Oosterlittens VR18+1 Oudega VR18+1 SNEEK
21:00 Oudega VR18+1 ONS Sneek VR18+1 SNEEK
Sneon 15 oktober:
15:00 Oudega 1 Wolvega FC 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
13:00 Oudega 2 Joure SC 8 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
13:00 Franeker SC VR1 Oudega VR1 FRANEKER
Sneon 22 oktober:
14:30 IJVC 2 Oudega 1 IJLST
10:30 S.F. Deinum VR1 Oudega VR1 DEINUM