Nu online: de v.v. Oudega webshop is samenwerking met Textielstra
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Laatste Nieuws

Nu online: de v.v. Oudega webshop is samenwerking met Textielstra

12-06-2021 Hits:23 Laatste Nieuws

Sinds 20 november 2020 bestond in samenwerking met Textielstra uit Sneek de v.v. Oudega kledinglijn al en kon er online allerlei producten van het merk Jakosport besteld worden. Nu is... Lees meer...

Lytse fotoympresje "bier en bitterballentoernooi"

06-06-2021 Hits:37 Laatste Nieuws

Eindelik koe de bal dan wer rolje. Wêr normaal sprutsen it seizoen rûn dizze perioade ôfslúten wurd ha hjoed noch wol wat spilers/spilsters lêst fan spierpine. Hoewol't de trainingen fansels... Lees meer...

Doe mee aan de v.v. Oudega EK-poule en win leuke prijzen!

05-06-2021 Hits:20 Laatste Nieuws

Gaat het andere Oranje (het Nederlands elftal) toch nog hoge ogen gooien op het vorig jaar uitgestelde Europese Kampioenschap voetbal of gaat bijvoorbeeld Frankrijk, Duitsland of Spanje er met de... Lees meer...

Fuotbalprogramma foar sneon 5 juny en dêr nei

04-06-2021 Hits:31 Laatste Nieuws

Eins net mear tocht mar dochs giet de bal dit seizoen noch roljen. Troch de corona kamen de kompetysje's heal oktober stil te lizzen en binne ek net mear útspile... Lees meer...

Winner(s) Reinjaske edysje 2020/2021 yn it sintsje setten

29-05-2021 Hits:74 Laatste Nieuws

De winner fan it managerspul It Reinjaske edysje 2020/2021 wie al in pear wiken bekend mar is no ek yn it sintsje setten troch organisator Feike Jagersma. Foar v.v. Aldegea... Lees meer...

Oud-papier nieuws voor bewoners van Sandfirden, Idzega en de Rigedyk

18-04-2021 Hits:146 Laatste Nieuws

De afgelopen tijd zijn er diverse nieuwsberichten geweest over het oud papier en de gemeente. Vanaf dit jaar gelden er namelijk nieuwe tarieven. De gemeente moet bezuinigen en wil liever... Lees meer...

Nieuwe tussenstand Reinjaske: krijgt voorzitter Martens trofee weer in handen?

12-04-2021 Hits:116 Laatste Nieuws

Met nog 5 speelrondes in de Eredivisie te gaan heeft v.v. Oudega voorzitter Gerrit Martens de leiding in het managerspel It Reinjaske overgenomen van mede bestuurslid Miranda Ekas. De trofee... Lees meer...

In wurdsje fan foarsitter Gerrit Martens oer âld-papier en corona

17-02-2021 Hits:232 Laatste Nieuws

Het ophalen van het oud papier, dit word al ongeveer 50 jaar gedaan in ons dorp. In de begin jaren door de lagere school en toen die er met ophielden... Lees meer...

Beleef de glorietijden van onze club (opnieuw) op Twitter: seizoen 1984/1985

16-01-2021 Hits:359 Laatste Nieuws

Nu de lockdown maar voortduurt en het seizoen al 3 maanden stil ligt duiken we maar weer eens het achief van onze club in. Met dank aan ex-doelman, trainer, voorzitter... Lees meer...

Clubvlag v.v. Oudega
Over V.V. Oudega
 

v.v. Oudega is op 15 mei 1948 opgericht en voetbalt sinds het seizoen 1985/1986 op sportpark It Joo aan De Joodyk te Oudega (gemeente Sudwest Fryslân). Het grootste succes van de club was in 1985 toen het promoveerde naar de 3e klasse KNVB (nu 2e klasse). Momenteel voetbalt het herenteam van de vereniging in de reserve 6e klasse. Het vrouwenteam speelt in de 4e klasse. De jeugd van v.v. Oudega werkt samen met de buurtverenigingen v.v. Heeg en H.J.S.C. (Hommerts Jutrijp) onder de naam Oudega/HJSC/Heeg (O.H.H.). Hoofdsponsor van v.v. Oudega is BBT Agri Bouw uit Oudega.
bbt agribouw handtekening

 

Volg ons op Facebook

Volg hier de laatste v.v. Oudega Tweets