Trainingstiid: tiisdei fan 20:00 oant 21:15
Trainers: Æde Hoekstra en Klaas Hoekstra
Lieder: Gerrit Martens
Assistent-skiedsrjochter: vacant
IMG 0805 1024x768

Seleksje Aldegea 1 seizoen 2020/2021:
Johan Altena
Cornelis Boersma
Rink Bootsma
Durk-Jan Broersma
Wybren Brouwer
Roald Buma
Rients de Groot
Æde Hoekstra
Anne-Jelle Hoekstra
Heero Hoekstra
Menno Hylkema
Pieter Hoogterp
Tsjerk Hoogterp
Hertzen-Harmen de Jong
Wilco Leenstra
Johan Martens
Sietse van der Meer
Sander Meijer
Idsert Osinga
Gerrit Schaap
Ate Terpstra
Douwe-Doekele Terpstra
Jelle Terpstra
Mark Walinga
Reinold Wassenaar
Douwe Wiegersma
Lieuwe Wiegersma
Jacco Zijlstra

CONCEPT Programma seizoen 2020/2021:
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
71112 12-9-2020 14:30 Oudega 1 Makkum 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71113 19-9-2020 12:30 IJVC 3 Oudega 1 IJLST
71114 26-9-2020 14:30 Oudega 1 SC Bolsward 6 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71115 3-10-2020 14:30 Mulier 3 Oudega 1 WITMARSUM
71116 10-10-2020 14:30 Oudega 1 TOP'63 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71117 24-10-2020 14:30 Waterpoort Boys 4 Oudega 1 SNEEK
71118 31-10-2020 12:00 Oudega 1 ONS Sneek 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71119 7-11-2020 14:30 vv Nijland 4 Oudega 1 NIJLAND
71120 21-11-2020 12:00 Oudega 1 vv Nijland 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71133 28-11-2020 14:30 Scharnegoutum'70 3 Oudega 1 SCHARNEGOUTUM
71121 5-12-2020 14:30 ST Arum/Stormvogels'64 3 Oudega 1 ARUM
71122 6-2-2021 14:30 ONS Sneek 4 Oudega 1 SNEEK
71123 13-2-2021 14:30 Oudega 1 IJVC 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71124 6-3-2021 12:00 vv Nijland 3 Oudega 1 NIJLAND
71125 13-3-2021 12:00 Oudega 1 vv Nijland 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71126 20-3-2021 14:30 Oudega 1 Scharnegoutum'70 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71127 27-3-2021 12:30 Makkum 4 Oudega 1 MAKKUM FR
71128 10-4-2021 12:00 Oudega 1 Waterpoort Boys 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71129 17-4-2021 14:30 TOP'63 3 Oudega 1 OPPENHUIZEN
71130 24-4-2021 12:00 Oudega 1 ST Arum/Stormvogels'64 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71131 15-5-2021 14:30 Oudega 1 Mulier 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71132 29-5-2021 14:30 SC Bolsward 6 Oudega 1 BOLSWARD