Sneon 29 febrewaris:
63347 14:30 EBC 2 Oudega 1 OOSTERZEE
104391 14:00 Oudega VR1 NOK VR1 Sander Hiemstra OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
93087 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 FVC JO19-1 L. Koster HEEG
115020 10:45 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-2 Oldeholtpade JO19-2 HEEG
95107 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 CVVO JO17-1 HOMMERTS
103368 10:20 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 LSC 1890 JO17-4 Klaas Jaarsma OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
96793 10:30 ST Stiens/DTD JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 STIENS
104117 09:00 Woudsend JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-2 WOUDSEND
106277 09:00 CVVO JO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G LEMMER
94303 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Flevo Boys JO11-2 Pieter Hoogterp OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
108554 10:30 SWZ Boso Sneek JO11-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 SNEEK
98966 10:15 Leeuwarder Zwaluwen JO10-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G LEEUWARDEN
89767 10:00 TOP'63 JO10-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 OPPENHUIZEN
91492 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 Kuinre JO9-1G HEEG
109951 09:00 FVC JO9-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 LEEUWARDEN
97596 09:00 Bant JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1G BANT
95937 09:00 Leeuwarder Zwaluwen JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G LEEUWARDEN
97457 11:15 Oldemarkt FC MO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1 OLDEMARKT
Sneon 7 maart:
63524 14:30 Oudega 1 QVC 4 Klaas Jaarsma OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
93106 12:30 Drachtster Boys JO19-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 DRACHTEN
115022 14:30 LSC 1890 JO19-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-2 SNEEK
95070 14:30 Wolvega FC JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 WOLVEGA
96825 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 TLC JO15-1 Germ-Jan Hes OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
104154 10:45 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-2 TOP'63 JO15-1 HEEG
106262 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G ST Woudsend/De Walde JO13-1 HEEG
112776 10:45 Oerterp JO13-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2 URETERP
94281 10:15 Wolvega FC JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 WOLVEGA
98976 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G SC Bolsward JO10-2 HOMMERTS
89781 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 AVV JO10-2 HEEG
91470 09:00 DWP JO9-1G SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 SINTJOHANNESGA
109940 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 GAVC JO9-1 HOMMERTS
97623 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1G SC Joure JO8-4 HEEG
95932 09:00 SWZ Boso Sneek JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G SNEEK
97607 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 ST IJVC/Blauwhuis JO8-1 HEEG
90300 09:00 Oosterlittens JO8-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-4 EASTERLITTENS
99277 12:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-5 Scharnegoutum'70 JO8-2 HOMMERTS
97478 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1 Balk MO19-1 HOMMERTS
Sneon 14 maart:
63884 12:15 Sleat 3 Oudega 1 SLOTEN FR
105873 14:00 Oudega VR1 Mulier VR1 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
93090 10:45 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 Leovardia JO19-1 HEEG
100188 10:45 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-2 Oeverzwaluwen JO19-1 HEEG
95103 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 Drachten JO17-1 HOMMERTS
103371 11:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 Zeerobben JO17-3 Sjouke Boersma OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
96804 09:00 Joure SC JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 JOURE
104105 09:00 Oeverzwaluwen JO15-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-2 KOUDUM
106295 08:30 SC Berlikum JO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G BERLTSUM
112766 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2 ASC JO13-1G HEEG
94302 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 Balk JO11-1 Jacob van der Goot OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
108564 10:30 Balk JO11-4 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 BALK
98959 10:35 Franeker SC JO10-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G FRANEKER
89739 11:55 SJO DFC JO10-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 DRONRYP
91496 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 Balk JO9-2 HEEG
109913 09:00 Irnsum JO9-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 JIRNSUM
97581 10:15 SWZ Boso Sneek JO8-5 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1G SNEEK
95941 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G SC Bolsward JO8-1 Mandy Valkema OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
97599 09:00 Bant JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 BANT
90285 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-4 VSV'31 JO8-1G Miranda Ekas OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
99281 09:00 ONS Sneek JO8-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-5 SNEEK
97479 10:45 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1 ST Tynaarlo/VAKO MO19-1 HOMMERTS

Programma